Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev

AIZPILDIET VISUS LAUKUS LAI VEIKTU PASŪTĪJUMU!

Daudzums:

Apstiprināt pirkumu

MICHELIN LATITUDE CROSS

Kategorija: Apvidus automašīnas
Sezonalitāte: Vasaras riepas
Riepas platums:"
Riepas augstums:
Diametrs:R
KiĀi:

Dubļus atgrūdošs protektora dizains nodrošina riepas saķeri bezceļa apstākļos
Riepas īpaāis dizains un lielais rievu skaits dubļus atgrūdošajā protektorā nodrošina MICHELIN LATITUDE CROSS riepu izcilu saķeri ar slidenām un irdenām virsmām.

Īpašs protektora dizains klusas gaitas nodrošināšanai, braucot pa šoseju:
MICHELIN LATITUDE CROSS liektais protektora virsmas dizains nodrošina pakāpenisku riepas saķeri ar ceļa segumu, tādā veidā izvairoties no savādajiem trokšņiem, kas saistās apvidus auto riepām.

Nodilumizturīgais gumijas protektors ilgākam riepas mūžam:
Nodilumizturīgais gumijas protektors ir tehniska inovācija, kas radusies, lai nodrošinātu ar atbilstošām riepāmsmago tehniku, kas veic zemes darbus. Šāda veida riepas ir pakļautasintensīvam nodilumam, pārvietojoties par grants segumu. Protektora spēja aglabāt labu saķeri, mainoties virsmas seguma veidam, ļauj izmantot šīs riepas bezceļa apstākļos. Nodilumizturības priekšrocības ir spēkā:

  • Izmantojot uz dažādiem segumiem (uz jebkuras ceļa virsmas, grants, utt..).
  • Palielinātas slodzes apstākļos (velkot treileri, laivu. utt..).

 

LATITUDE CROSS