Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev
40 EUR 432 EUR Iespējams pasūtīt
Pirkt

AIZPILDIET VISUS LAUKUS LAI VEIKTU PASŪTĪJUMU!

Daudzums:

Apstiprināt pirkumu

NOKIAN Hakkapeliitta 7 SUV

Kategorija: Apvidus automašīnas
Sezonalitāte: Ziemas riepas, Ar radzēm
Riepas platums:225"
Riepas augstums:60
Diametrs:R17
KiĀi:99T

Nokian Hakkapeliitta SUV 7 apvieno lielisku saķeri ar ārkārtēju izturību un unikālu braukšanas komfortu. Lai sasniegtu šo lielisko saķeri un mīksto riepas saskarsmi ar ceļu, riepā ir izmatota Air Claw tehnoloģija- nevainojama kombinācija no pilnīgi jauna tipa radzēm un piliena formas gaisa amortizatoriem protektora bloku priekšpusē.

Smagajiem, augstas veikstspējas SUV, līdzsvarotas saķeres un vadāmības īpašības ir vitāli svarīgas. Vadītājiem, kuriem patīk braukt ar SUV transporta līdzekļiem, svarīga ir arī sānu saķere, lai nodrošinātu labu vadāmību un satbilitāti arī pie lieliem ātrumiem un ekstremālos apstākļos.

Lai nodrošinātu lielisku sāna saķeri, Nokian Hakkapeliitta SUV 7 riepas plecos ir zigzagveida protektora rievas. Jaunajām SUV Hakkapeliitta riepām ir spēja optimāli izmantot jaunās, dažādās automašīnu braukšanas stabilitātes sistēmas un tādejādi nodrošināt drošību un labāku sniegumu prasīgos apstākļos.

Braukšanas komforts, līdzsvars un precizitāte

Sportiskā, augstas saķeres riepa sniedz lielisku kontroli, stabilitāti un uzticamību uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Riepas nodrošina arī lielisku sniegumu uz apsnigušiem un tīriem ceļiem. Papildus pārliecinošai saķerei ekstremālos apstākļos, šī SUV riepa nodrošina precīzu, loģisku un sabalansētu braukšanu.

Aizsardzība pret sānu triecieniem nodrošina lielāku izturību

SUV riepas sāniem ir jāspēj izturēt arī iegriezumi un dūrieni. Nokian Hakkapeliitta SUV 7 ir pastirināta aizsardzība pret sānu tricieniem, griezieniem un dūrieniem.

Īpašības

- pirmkalsīga saķere dažādos apstākļos
- stabila un līdzsvarota braukšana
- izturīga struktūra, optimizēta prasīgajai SUV lietošanai