Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev
45 EUR 220 EUR Iespējams pasūtīt
Pirkt

AIZPILDIET VISUS LAUKUS LAI VEIKTU PASŪTĪJUMU!

Daudzums:

Apstiprināt pirkumu

NOKIAN WR A3

Citi izmēri

245/45 R17 99V XLIespējams pasūtīt 35 EUR 293 EUR Pirkt

205/55 R17 95V XL  65 EUR 240 EUR Pirkt

Kategorija: Vieglās automašīnas
Sezonalitāte: Ziemas riepas, M + S
Riepas platums:215"
Riepas augstums:40
Diametrs:R17
KiĀi:87V
XL

Absolūta saķere un izcila vadāmība tiek apvienotas jaunajā Nokian WR A3 ziemas riepā. Šī frikcijas riepa ir optimizēta ar īpašu uzsvaru uz precīzu un jūtīgu vadāmību arī pie lieliem braukšanas ātrumiem. Šī dabai draudzīgā premium klases produkta iezīme- nanotehnoloģijas, rapšu eļļa un pamatīgās Nokian Tyres zināšanas par ziemas apstākļiem, garantē uzticamu funkcionalitāti tipiskajos, mainīgajos Eiropas ziemas apstākļos.

Sportiskai Nokian WR A3 riepai ir asimetrisks iekšpuse-ārpuse protektora dizains, kas nodrošina uzticamu saķeri, neapdraudot ātras braukšanas īpašības. Iekšējā pleca dizains nodrošina efektīvu ūdens un slapja sniega novadīšanu.

Uz nanotehnoloģijām bāzēta struktūra uzlabo stūrēšanas īpašības un braukšanas kontroli pagriezienos, mainot joslas un manevrējot. Pateicoties nebijušām kontroles īpašībām, ekstrēmās situācijās riepa nodrošina stabilu saķeri gan uz sausa, gan slidena ceļa.

Protektora gumijas sastāvs, kriogēnais rapša kompaunds (Cryogenic Canola Compaund), ir jauna dabīgās gumijas, silicija un rapšu eļļas kombinācija, kas optimizē saķeri uz ziemas ceļiem, slapjiem ceļiem un riepas nodilumu mainīgās temperatūrās.

Pusapaļas iedobes, kas atgādina golfa bumbiņas virsmu, garenvirziena protektora sānos samazina riepas uzskaršanu tādejādi padarot to izturīgāku un drošāku pat pie lieliem ātrumiem.

Īpašības:
• Laba saķere un izcila vadāmība dažādos ziemas apstākļos
• Stabila un viegli kontrolējama pat pie lieliem ātrumiem
• Zema rites pretestība, kas ļauj ietaupīt degvielu un būt dabai draudzīgākam

  C  C
71 dB
WR A3