Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Zvaniet mums: +371 26008015 

Nokian iLine
Nokian iLine Lasīt vairāk »
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem.
Nokian WR D4 - pasaulē pirmās premium klases ziemas riepas vieglajiem automobiļiem, kas nodrošina A līmeni saķerē uz slapjiem ceļiem. Lasīt vairāk »
K&N filtri
K&N filtri Lasīt vairāk »
NextPrev

AIZPILDIET VISUS LAUKUS LAI VEIKTU PASŪTĪJUMU!

Daudzums:

Apstiprināt pirkumu

MICHELIN PRIMACY 3

Kategorija: Vieglās automašīnas
Sezonalitāte: Vasaras riepas
Riepas platums:"
Riepas augstums:
Diametrs:R
KiĀi:

Ar MICHELIN izcilību  kalpošanas ilguma un degvielas ekonomijas ziņā.
MICHELIN: pēc Eiropas autovadītāju domām – zīmols Nr. 1
 (1)

Pateicoties jaunajai un patentētajai protektora raksta tehnoloģijai un pašbloķējošām lamelēm, intensīvas bremzēšanas gadījumā, MICHELIN Primacy 3 riepas protektora pleca virsmai ļauj gluži vai ieķerties ceļa segumā. Lameles konstrukcijā izmantotas adaptīvas īpatnības, kas aizķeras aiz protektora klučiem un bremzēšanas gadījumā novērš protektora kluču deformēšanos, kā rezultātā tiek iegūts lielāks bremzēšanas spēks un mazāks bremzēšanas ceļš.

(1) Salīdzinot ar galvenajiem Eiropas konkurentiem. Saskaņā ar patērētāju viedokli: balstoties uz 2008. gadā veiktajiem TNS Sofres pētījumiem 6 galvenajos Eiropas tirgos. Ieguvis neatkarīgā testēšanas un sertificēšanas uzņēmuma TÜV SÜD Automotive 2008. gada un DEKRA Test Centre 2009. gada apstiprinājumu kā vispārdotākā  riepu sērija tirgū pieejamo riepu vidū, testa veikšanas brīdī.

 

PRIMACY 3